Sıkça Sorulan Sorular

Ana sayfamızın üst kısmında yer alan HİZMET VER butonuna tıklayarak açılan formu doldurup üye olabilirsiniz. Ardından belirlediğiniz Kullanıcı adı ve Şifre ile ana sayfada ki ÜYE GİRİŞİ den  giriş yaparak profilinizi düzenleyebilir varsa hizmet verdiğiniz diğer kategorileri de ekleyerek kazancınızı artırabilirsiniz.

Ustabulucu ya gelen iş talepleri öncelikle doğruluk il ilçe ve kategori olarak kontrol edilir ve ilgili Hizmet verenlere sms ve/veya mail yolu ile iletilir. Gelen sms veya mailde iş talebine ulaşabileceğiniz bir link veya internet sayfası uzantısı yer alır. Bu alanı tıklayarak ilgili işin detayını görebilir ve teklif verebilirsiniz.

Gelen iş talebine teklif verebilmeniz için hesabınızda yeterli kredinin bulunması gereklidir. Krediniz yoksa ve yüklemek istiyorsanız Kullanıcı adı ve şifreniz ile üye girişi yaparak profil sayfanızda yer alan Kredi Yükle seçeneğinden size uygun olan paketi seçerek yükleme yapabilirsiniz.  

Ustabulucu.com vermiş olduğu işler için herhangi bir komisyon almaz.

Yaptırmak istediğiniz işin kategorisini seçip ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak açılan formu doldurup teklif alabilirsiniz.

Üye girişinden Talep açarken vermiş olduğunuz Telefon numarası ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapıp açılan sayfada taleplerim kısmından gelen teklifleri görebilirsiniz.

Ustabulucu yaptırmış olduğunuz iş ile ilgili bir ödeme almaz veya aracılık yapmaz. Talebinize ait ödeme tutarını işi yaptırdığınız kişi ve veya firmaya karşılıklı anlaşmanız ile belirlenen şekilde yaparsınız.

Firma rehberi sizin veya firmanızın reklamının yer aldığı ve kullanıcıların sizin telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerine direk ulaşarak sizi arayabildiği alanımızdır.Bu alanda yer alabilmek için üyeliğinizi oluşturduktan sonra Üye Girişinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp Hesabım sekmesini seçin ardından kredi yükle den gerekli ödemeyi yapın hepsi bu kadar artık 1 yıl boyunca reklamınız müşterilere ulaşacaktır.Copyright , Her hakkı saklıdır. ustabulucu.com | 2010